Nasze osiągnięcia

Rodzicu,
„Zobacz, jak funkcjonuje nasze przedszkole i jaka jest jakość pracy placówki”.

„Sprawdź raport z ewaluacji zewnętrznej”.

galanowyNasze „Leśne” Przedszkole Publiczne nr 6 roku szkolnym 2012/2013 otrzymało tytuł: „Przedszkole dobrze przygotowujące do szkoły”. W przygotowanej przez Radę Rodziców naszego przedszkola prezentacji multimedialnej „Przyjaźnie z przedszkola do szkoły” pokazaliśmy, że przedszkole i szkoła mogą współpracować ze sobą, ułatwiając przedszkolakom przyjazny start w szkole. Otrzymany tytuł jest dla nas ważnym i prestiżowym wyróżnieniem, uhonorowaniem naszych działań, które podejmujemy przy współpracy z rodzicami, szkołami i partnerami przedszkola. Przed nami nowe wyzwania i zobowiązania do dalszego podnoszenia jakości naszej pracy.

Mamo, Tato zobacz co robię w przedszkolu – prezentacja

Przedszkole uczestniczy w następujących programach:

  • „Przedszkole w Ruchu”

Nasze przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiej akcji „Ćwiczyć każdy może” organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jej celem jest rozwój i upowszechnianie aktywności fizycznej w połączeniu ze zdrowym żywieniem.

  • „Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy”

Nasze przedszkole bierze udział w konkursie pod hasłem „Zbieramy makulaturę – oszczędzamy lasy”, którego głównym celem jest promowanie dbałości o środowisko poprzez oddawanie surowców nadających się do recyklingu.

http://www.stenarecycling.pl/top-menu/o-nas/program-dla-szkol/

dyplom-2

  • „Zbieraj kartridże, ratuj konie”

Jesteśmy również zaangażowani w akcję „Zbieraj kartridże, ratuj konie”, którą prowadzi KLUB GAJA. Program polega na zbiórce zużytych kartridży do drukarek. Zostaną one przekazane do recyklingu, dzięki czemu nie będą zanieczyszczały środowiska naturalnego. Ze środków uzyskanych z recyklingu Klub Gaja przeprowadzi akcje ratowania koni przeznaczonych na rzeź, chorych lub porzuconych.

http://www.klubgaja.pl/pomagamy-zwierzetom/konie

dyplom-1

  • CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM

W naszym przedszkolu wspieramy cykl głośnego czytania literatury dziecięcej. Do czytania bajek Rodziców zapraszamy.

http://www.calapolskaczytadzieciom.pl/

  • „Akademia Zdrowego Przedszkolaka”

Nasze przedszkole bierze udział również w projekcie społeczno-edukacyjnym organizowany przez firmę Lionfitness –„Akademia Zdrowego Przedszkolaka”, który stanowi cykl akcji prozdrowotnych. Zachęcamy do odwiedzenia strony:

http://zdrowyprzedszkolak.pl/index.php/akademia-zdrowego-przedszkolaka/o-akademii/item/70-akademia-zdrowego-przedszkolaka-o-projekcie.html

  • „Akademia Aquafresh”

Uczymy się również dbać o higienę jamy ustnej uczestnicząc w III Edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”.

https://www.akademia-aquafresh.pl/

  • „Kubusiowi Przyjaciele Natury”

Nasze przedszkolaki uczą się również dbać o środowisko naturalne realizując program „Kubusiowi Przyjaciele Natury”
http://przyjacielenatury.pl/

error: Kopiowanie zabronione.